عنوان مقالات سایت

دوره کارشناس جذب شوید امیر شریفی – نه ماهه

دوره کارشناس جذب شوید امیر شریفی - نه ماهه

بزرگترین دوره قانون جذب دنیا

با 150.000 نفر شرکت کننده

خلاصه اطلاعات مفید:

مباحث اصلی دوره: یادگیری، ارتعاش، احساس، چگونگی عملکرد جذب، توکل، حسن ظن، جذب ثروت، جذب روابط، شکرگزاری، پاکسازی، دعا و …

زمان برگزاری: همین الآن

وجه تمایز با سایر دوره ها: بزرگترین دوره قانون جذب دنیا، برخورداری از پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات، بروزرسانی مادام العمر، یک ماه هدیه به صورت رایگان، گارانتی بازگشت وجه، سیستم یادآوری تمرینات

روش برگزاری: کاملا آنلاین و غیر حضوری

مدت زمان فایلهای آموزشی: بیش از 40 ساعت

قابلیت پخش در: لپ تاپ، کامپیوتر شخصی، موبایل، تبلت، تلویزیون هوشمند

اطلاعات جامع و تکمیلی:

دوره کارشناس جذب شوید امیر شریفی بی شک از ارزشمندترین دوره های آموزشی در تمام دنیاست. دلایل این مهم چیزی نیست جز اینکه:

شمارا به خواسته هایتان می رساند

اوضاع مالی شمارا بهبود می دهد

شمارا به زندگی عاشقانه ای که حقتان است می رساند

بیماری روحی شمارا بهبود می بخشد

شما یک قدم بردارید و تصمیم بگیرید که کارشناس جذب شوید، نشان دادن قدمهای بعدی و راه کسب ثروت و روابط خوب و سلامتی شما، با ما

این دوره برای شما ساخته شده، …

 • اگر به بیشتر خواسته هایتان در زندگی نرسیده اید
 • اگر احساس می کنید اوضاع مالی شما تناسبی با تلاشتان نداشته
 • اگر کوهی از آرزوهای دست نیافتنی روبرویتان است و امید ندارید رویاهایتان را محقق کنید
 • اگر در زندگی خود به ندرت ارتباط بلند مدت و صمیمانه ای با نزدیکان و دوستان خود داشته اید
 • اگر آرزوی زندگی عاشقانه ای را داشته اید ولی نتوانسته اید آن را تجربه کنید
 • اگر در بیشتر اوقات نگران و مضطربید که در آینده چه اتفاقاتی برایتان می افتد
 • اگر در طول روز بی دلیل دچار استرس هستید
 • اگر درگیر بیماری های روحی مختلفی بوده اید
 • اگر شوقی برای رسیدن فردایتان ندارید و از زندگی خود لذت زیادی نمی برید

به صفحه درستی هدایت شده اید و این دوره متناسب با نیاز شما طراحی شده و ما برای تمام این موارد راه حل ارائه کرده ایم.

گل حالا که در این صفحه حضور داری قطعا قراره تصمیم بزرگی بگیری!

برای این تصمیم لطفا 10 دقیقه وقت بذار و مطالب پایین رو با دقت ببین و گوش کن

مدرس این دوره کیست
از زبان امیر شریفی قصه زندگی و تاثیرات قانون جذب در زندگی اش را بشنوید:

برخی مباحث مطرح شده در دوره

 • مغز ما چگونه به مرحله یادگیری عمیق می رسد (احتمالا این قسمت با تمام مفاهیمی که در مورد یادگیری شنیده اید متفاوت است)
 • ۲ باور ضروری برای نتیجه گرفتن از هر دوره آموزشی
 • جنس جهان از چیست؟
 • مفهوم ارتعاش چیست؟ (به جرات می توان گفت مفهوم پیچیده ارتعاش به ساده ترین شکل ممکن در این دوره بیان شده است)
 • باورها چگونه شکل می گیرند و چگونه می توان هر باوری را تغییر داد؟
 • حلقه مفقوده قانون جذب که اساس تمام آموزه های قانون جذب است و با شناخت و استفاده از آن سیل اتفاقات خوب وارد زندگی تان می شود.
 • چگونه با نیروی ذهن در کنار کار فیزیکی ثروت را وارد زندگی خود کنید؟
 • نقش توکل در قانون جذب چیست؟
 • چگونه تغییر فکر ما در مورد خداوند باعث تغییر رفتار خداوند با ما می شود؟
 • نقش عبارات تاکیدی در قانون جذب و استفاده اصولی از این عبارات
 • چطور به راحتی ثروت را وارد زندگی خود کنید؟
 • وارونگی روانی چست؟
 • چطور روابط عاشقانه ای با همسرمان داشته باشیم؟
 • چطور ارتباطات صمیمانه ای با اطرافیان بسازیم؟
 • چطور شکرگذاری کنیم که بیشترین نعمت وارد زندگی ما شود؟
 • شاه کلید قانون جذب
 • چگونه خاطرات و ارتعاشات گذشته را پاکسازی کنیم؟
 • دعای حقیقی چگونه است؟

مزایای دوره کارشناس جذب شوید

 • گارانتی بازگشت وجه (حتما قسمت مربوط به گارانتی دوره را با دقت مطالعه کنید)
 • برخورداری از پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات (این امکان از ماه چهارم دوره برای کارشناسان جذب فعال خواهد شد و به ازای هر ماه ۳۰ روز امکان پرسیدن سوال خواهید داشت)
 • برخورداری از آپدیت و بروزرسانی رایگان مادام العمر دوره
 • برخورداری از یک ماه هدیه به صورت رایگان (برای افرادی که کل دوره را تهیه می کنند) و اما یک مورد خاص که شاید بشود ادعا کرد در هیچ دوره دیگری نخواهید دید: امیر شریفی بعد از این دوره اعلام کرد ۵ سال هیچ دوره ای نخواهم داد و هر چیزی یاد بگیرم رایگان به این دوره اضافه خواهم کرد (این دوره در سال ۹۵ برگزار شده است و الان ۵ سال است که مطالبی به رایگان در ماه هدیه اضافه شده است)
 • برقراری سیستم یادآوری تمرینات دوره متناسب با پیشنهاد امیر شریفی یا خواسته کاربر (که این سیستم در ایران بی نظیر است و بشدت کمک می کند افراد با انجام تمارین از دوره نتیجه بگیرند. معمولا افراد در دوره های مختلف شرکت می کنند ولی بعد از مدتی فراموش می کنند دقیقا چه کاری باید انجام دهند. ما این کار را برای شما انجام داده ایم و تمام تمارین به شما یادآوری خواهند شد)
 • بومی سازی و ساده سازی مطلب دوره با ارائه مثالهای فراوان و ملموس
 • عضویت در کانال اختصاصی دوره کارشناس جذب شوید

در پایان این دوره چه اتفاق هایی برایتان می افتد؟

هر حد و سقفی برای نتایج شما در پایان این دوره در نظر بگیریم، به شما ظلم کرده ایم. فقط خود شما میزان موفقیت خودتان در پایان این دوره را رقم خواهید زد.

معمولاً در طول ماه بیش از ۱۰۰ نتیجه از موفقیتهای دانشجویان دوره به دست ما میرسد و تا به حال در این سالها جمعاً بیش از ۶۰۰۰ نتیجه را دریافت کرده ایم. از نتایج کودکان بگیرید تا انسانهای پا به سن گذاشته، از افراد کم سواد بگیرید تا فارغ التحصیلان دکتری، از دورافتاده ترین روستاهای ایران بگیرید تا هموطنانی در قلب اروپا و امریکا هرکسی متناسب با تلاش و جدیتی که داشته از این معدن، طلا استخراج کرده! حتما توصیه می کنیم چند نتیجه از نتایج زیر را گوش کنید.

گوش کنید که باور کنید اینها، قصه و توهم نیست. باید راه تحقق آرزوها را یاد بگیرید تا باور کنید این افراد از کره مریخ به زمین نیامده اند. اینها هم روزی مثل امروز شما بوده اند. فقط راز دنیا را متوجه شده اند و راه رسیدن به خواسته ها را آموخته اند، لجاجت را کنار گذاشته اند و مدتی به باورهای مانع موفقیت، توجه نکرده اند و با جدیت تمرینات دوره را انجام داده اند.

شما هم باید باور کنید که میتوانید.

از شما می خواهم یک بار بجای اگه نشه چی، بگویید اگه بشه چی! یک بار برای همیشه تصمیم بگیرید که با رنج هایتان خداحافظی کنید و یک زندگی مقتدرانه و در شان خودتان بسازید که همه به شما افتخار کنند و شما را با انگشت دست به هم نشان دهند.

گارانتی بازگشت وجه: شما با ثبت نام در این دوره هیچ ریسکی نمی‌کنید!!

چون در خرید ماه به ماه، شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌ دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید.

⚠️شرایط گارانتی ۳ ماه اول دوره:

 1. دوره ماه به ماه خریداری شده باشد.
 2. در یکی از ماه های اول، دوم و یا سوم باشید، به محض خرید ماه چهارم یا ماه‌های بالاتر این گارانتی لغو خواهد شد.
 3. از اولین خرید شما کمتر از یک سال گذشته باشد.

این فقط و فقط به این دلیل است که ما به این دوره ایمان کامل داریم و مطمئنیم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و طبق آموزه های آن زندگی کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد! این را تجربه سالها زندگی امیر شریفی با قانون جذب و 150 هزار شرکت کننده در دوره به ما ثابت کرده است

حضور در یک دوره آموزشی تست شده و امتحان پس داده، خصوصا با گارانتی بازگشت وجه یک سرمایه گذاری مطمئن و بدون ریسک است. چطور قبل از سپرده گذاری در هر جایی، دقیقا با خود حساب می کنید که به ازای این مقدار پرداختی و این مقدار ریسک این میزان سود را دریافت می کنم؟ به نظر من برای یک دوره آموزشی هم حتما باید این کار را انجام دهید.

شاید این آخرین بار باشد …

شاید بگویید که اگر این دوره را تهیه نکنم مثلا چه میشود؟ جواب من این است: هیچ اتفاقی نمی افتد! و دقیقا این بدترین اتفاقی است که میتواند برایتان بیفتد. چرا؟ چون قطعا شمایی که در این صفحه حضور دارید و ترغیب شده اید در مورد این دوره بیشتر بدانید، یا از وضعیت موجود خود رضایت کافی ندارید یا میخواهید درآمد بیشتری کسب کنید یا میخواهید روابط بهتر و در کل شرایط بهتری داشته باشید. بنابراین خواسته یا آرزویی دارید که هنوز محقق نشده است. افکار، اقدامات و باورهای شما هر چه که باشد شما را به این نتایج رسانده و برای اینکه نتایج جدیدی را در زندگی خود خلق کنید باید افکار، اقدامات و باورهای جدیدی را در زندگی خود ایجاد کنید. بسیاری از بزرگان مثل انیشتین و آنتونی رابینز این جمله را به اشکال گوناگون بیان کرده اند که یکی از عجیب ترین کارهای برخی انسانها این است که رفتاری یکسان را بارها و بارها انجام میدهند و انتظار دستیابی به نتیجه متفاوتی را دارند. پس اگر در این دوره شرکت نکنید و در کل به کارهای گذشته بپردازید قطعا نتایج گذشته را خواهید گرفت و زندگی شما در آینده تفاوت زیادی با زندگی شما در گذشته نخواهد داشت.

من نمیگویم فقط با شرکت در این دوره میتوانید آن اتفاق ویژه زندگی خود را رقم بزنید و هیچ راه دیگری برای تحقق خواسته هایتان ندارید ولی قاطعانه میتوانم بگویم که با شرکت در این دوره میتوانید خیلی سریعتر از وقتی که در این دوره نباشید به خواسته هایتان برسید. اگر باورتان نمیشود فقط توصیه میکنم ده دقیقه وقت بگذارید و نتایج شرکت کنندگان در این دوره را ببینید تا به قدرت این دوره ایمان بیاورید و به خوبی لمس کنید که عدم حضور در این دوره چقدر میتواند برایتان گران تمام شده و زمان، هزینه و فرصت هایتان را بسوزاند

فقط ۹ ماه با ما همراه شوید و به 150 هزار نفر کارشناس جذبی بپیوندید که تصمیم گرفته اند زندگی جدید و پر افتخاری را بسازند و زندگی خود را از نمیشه، ما که نمیتونیم، سرنوشت آدم از قبل نوشته شده، آخه اونا فرق دارن، اگه تو یه کشور دیگه بدنیا اومده بودم، ما که شانس نداریم و هزار بهانه و باور غلطی که آدمهای ناموفق دارند، نجات بدهید.

اگر فکر می کنید کسب و افزایش درآمد سخت است و باید صبح تا شب به سختی کار کنید تا درآمد کسب کنید، یاید خدمتتان عرض کنیم که همین الان بسیارند انسان هایی که به ساده ترین شکل ممکن و با صرف انرژی بسیار کم از راه مشروع درآمدهای چشمگیری دارند.

اگر احساس می کنید فقط قشر خاصی از مردم می توانند به ثروت فراوان یا روابط عالی دست پیدا کنند، باور کنید برای خدا فرقی ندارد که کدام بنده ثروتمند باشد و کدام فقیر. برای خدا فرقی ندارد که به شما ماهیانه یک میلیون درآمد بدهد یا یک میلیارد. مشکل خودمان هستیم.

اگر احساس می کنید سرنوشت شما از قبل نوشته شده، مدام در حال گله و شکایت از زمین و زمان هستید و در نقش یک قربانی فرو رفته اید، باور کنید خدا آنچه را می دهد که شما می خواهید و طبق فرمایش خودش هر چه بدی به شما رسیده از خودتان بوده! باور کنید که به قول استفان کاوی شما محصول افکار، باورها و تصمیمات خودتان هستید و به قول بیل گیتس چهارمین مرد ثروتمند دنیا «اگر فقیر به دنیا آمدی، تقصیر تو نیست اما اگر فقیر از دنیا رفتی مقصر خودت هستی» پس اگر می خواهید نقش برنده ها را بازی کنید، باید مسئولیت کل زندگی خود را بپذیرید و تلاش کنید که آن را تغییر دهید.

باور کنید اصل مشکل، سقف ذهنی خودمان است و هر آنچه محدودیت هست در فکر ماست و بس و با زندگی قانون جذبی یاد می گیرید که سقف ذهنی و باورهایتان مثل آسمان بی انتها باشد.

ما به شما قول می دهیم اگر با دوره همراه شوید و گام به گام تمرینات را به صورت مستمر انجام دهید، از نتایجی که می گیرید شگفت زده خواهید شد. اگر لحظه ای به قول ما شک کردید دوباره نتایج را مرور کنید.


❓ پاسخ کامل به سوالات متداول شما عزیزان


می خواهم این محصول ارزشمند را خریداری کنم. باید چه کار کنم؟

لطفا روی آیکون تلگرام یا واتساپ در پایین صفحه سمت راست کلیک کنید تا به مشاوران ما متصل شوید و به تمام سوالات و ابهامات باقیمانده شما پاسخ داده شود و راهنمایی های لازم برای تهیه این دوره به شما ارائه شود.

می‌توانم این دوره را به صورت اشتراکی خریداری کنم؟

شما می توانید با افرادی که با آنها زیر یک سقف زندگی میکنید دوره را به اشتراک بگذارید.

این بسته به صورت پستی ارسال نمی‌شود؟

خیر. محتوا صرفا به صورت دانلودی و در قالب اپلیکیشن مجموعه پرورش افکار به شما عزیزان ارائه می گردد.

در پرداخت آنلاین مشکل دارم. چطور مبلغ دوره را پرداخت کنم؟

لطفا پس از واریز وجه به شماره کارت یا شماره شبا، تصویر فیش واریزی را به شماره واتس اپ ۰۹۳۶۳۳۷۴۰۰۰ ارسال فرمایید تا دسترسی دوره برایتان باز شود

شماره حساب و شماره کارت پرورش افکار

بانک آینده به نام موسسه فرهنگی و هنری پرورش افکار ایرانیان

شماره حساب : ۳۱۰۰۷۳۰۰۷

شماره کارت : ۰۹۵۳ ۱۰۰۳ ۱۴۷۰ ۶۳۶۲

شماره شبا : IR390620000000100310073007